Göbek Yağlarını Dondurma Gibi Eriten 3 Günlük Formül

Göbek Yağlarını Dondurma Gibi Eriten 3 Günlük Formül

Göbek bölgesinde oluşan kilolar bir çok kişinin en büyük sorunlarından bir tanesidir. Hele ki yaz ayları da yaklaşıyorsa görsellik açısından çok büyük bir sıkıntınız var demektir. İşte bu büyük sorundan tam 3 günde kurtulmak için yazının devamında sizler için hazırlayacağımız formülü kesinlikle denemelisiniz. Formülde kullandığımız bütün malzemeler bilindik ve faydalı besinler oldukları için kesinlikle sağlığınız için hiç bir zararı olmayacaktır. Sizde 3 gün içerisinde göbek yağlarınızda gözle görünür bir değişiklik yaşamak istiyorsanız bu formülü kesinlikle denemelisiniz.

3 günde göbek yağlarını eriten formül;

Sizinde bildiğiniz gibi Dünya’da aşırı kilolarını vermek için uğraşan milyonlarca insan bulunmaktadır. Ülkemizde bu oran her yıl artmaya devam ederken, her 10 kadından 7 sinin kilo endeksi sağlık sınırlarının üzerinde yer almaktadır. Erkeklerde oranın daha korkutucu olduğu söylenebilir.

Aşırı kiloların dışında farklı bir sorun daha var. Vücut endeksine göre zayıf olan fakat göbek çevresinde yer alan aşırı yağlanmadan rahatsız olan büyük bir kitle yer almaktadır. İşte burada vereceğimiz formülü uygulayarak göbek çevrenizde oluşan yağlanmaların 3 gün içerisinde dondurma gibi eridiğini göreceksiniz.

göbek yağı

Malzemeler;

  • 2 dilim ananas
  • 5 tane nane yaprağı
  • 1 su bardağı Hindistan cevizi suyu
  • 1 çorba kaşığı Keten tohumu
  • 2 tane kuru erik

Formülün Tarifi;

  1. Bütün malzemeleri rondo içerisine alarak güzelce karıştırıyoruz. İçerisine buz ekleyerek tüketebilirsiniz.

Bu yazımızda aradığınız şeyi bulamadıysanız sitemizde yer alan diğer kısa sürede kilo verdiren diyet önerilerini inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nurten Nuhi dedi ki:

    Göbek eriten üç günlük formülü günde kaç kere içmek lazım. Lütfen yazarsanız sevinirim

BİR YORUM YAZ