Yumurta Sevmeyenler için 5 Muhteşem Tasarım

Yumurta Sevmeyenler için 5 Muhteşem Tasarım

İçerisinde yoğun bir şekilde şaşırtıcı bilgiler içeren bir içerik ile sizlerleyiz. Yemek değil de sanat kokusu buram buram geliyor öyle değil mi? Güney Amerika’da yaşayan Michele Baldini sosyal medya üzerinde paylaştığı şekilli sahanda yumurtalar ile büyük bir ilgi kaynağı oldu.

İnstagram üzerinde yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken Michele Baldini bunu dikkat çekmek için yapmadığını söylüyor. Sabah kahvaltılarına renk katmayı seven Michele Baldini’nin paylaşımlarını inceleyerek sizlerde sofralarınıza renk katabilirsiniz.

Pac-Man şekli verilmiş yumurta

Çocuklar için diyecektim fakat bir anda kendi çocukluğum geldi aklıma:) Aslında biraz olsun hüzünlendim ama çok tatlı bir paylaşım olmuş…

Kurt şekli verilmiş yumurta

Uluyan bir kurt şekli verilmiş yumurta hazırlayan instagram kullanıcısı bu şekli muhtemelen kalıp ile vermeye çalıştı fakat tebrik edilmesi gereken bir zahmet var ortada..

Tatlış bir kedi şeklide verilebilir yumurtalara

Bunların arasında belki de çocuklarınızın en çok seveceği herhalde kedi şeklinde ki yumurtalar olacaktır. Bunu ben geçen gün evde yapmaya çalıştım fakat çok saçma bir görüntü çıktı ortaya:) Yani sizin anlayacağınız o kadar kolay bir şey değil.

Dünya haritası şekli vererek öğretici olabilirsiniz

Çocuklarınıza küçük yaşta bazı şeyleri bu şekilde talı talı öğretmek ister misiniz? Bence çok güzel bir fikir olabilir:)

“Arı vız vız vız” diyerek sevdirebilirsiniz yumurtaları

Yumurta sevmeyen minik çocuklara bu şekilde güzel şeyler yaparak onlara yumurta sevgisini aşılayabilirsiniz. Bir çiçeğin etrafında dolaşan tatlı bir arı görüntüsü fena olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ