Sevgililer Gününe Özel Ödüllü Tarif Yarışması

Sevgililer Gününe Özel Ödüllü Tarif Yarışması

14 Şubat ? sevgililer gününe özel yemek tarifleri yarışmamız bugün başladı. En sevilen yemek tarifinizi hazırlayarak yemek-ye.net instagram ve facebook hesaplarına gönderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda verdiğimiz adreslerden hazırladığınız resimli tarifleri bizlere göndermek olacaktır. Aşağıdan yarışma şartlarını ve sonuçların nasıl açıklanacağını ayrıca ne kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yemek Yarışmasına Katılma Şartları

 • Yarışmaya katılmak için ilk olarak bizleri aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek zorundasınız.  Aşağıda ki bağlantılara tıklayarak bizleri takip edebilirsiniz.

Facebook sayfamızı takip edinizhttps://www.facebook.com/yemekye1 İnstagram sayfamızı takip edinizhttps://www.instagram.com/yemek.ye Google sayfamızı takip edinizhttps://plus.google.com/110072135504804808253

 • Hazırladığınız tarifleri bizlere instagram ve facebook adreslerimizden en az 1 görsel ile beraber tarifin yapım aşamalarını anlatan bir yazı ve malzeme listesi ile beraber gönderebilirsiniz. İnstagram ve facebook adreslerimiz yukarıda verdiğimiz adreslerdir.
 • Gönderdiğiniz tarifler kopya içerik olması durumunda yarışmadan diskalifiye olacaksınız. Büyük ödülü kazansanız bile ödül hile yaptığınız için 2. olan kişiye verilecektir.
 • Gönderdiğiniz tarifleri yemek sitemize yani bu siteye ekleyeceğiz. Tariflerin altında yer alan yıldız oylamasına göre 1. belirlenecektir. Kesinlikle bir torpil söz konusu olamaz.
 • Her türlü tarifi atabilirsiniz. Kısıtlama yoktur.
 • Yarışma toplamda 20 kişi olunca başlayacaktır. Her türlü gelişme bu sayfa üzerinden paylaşılacaktır.

Yarışma Ödülleri Koşulları

 • Yukarıda belirttiğimiz şartları yerine getiren ve sitemizde yer alan yıldız oylamasında en yüksek oyu alan yemek tarifi 16 Şubat 2017 gecesi sonuçlarına göre sıralamaya girecektir.
 • 1. olan tarife resimde gördüğünüz üzere Arçelikten kahve makinası hediye edilecektir.
 • Yarışma hakkında merak ettiklerinizi bizlere buradan yorum kısmından sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Sena dedi ki:

  sadece yemek tarifimi hamur işi olmazmi

  1. admin dedi ki:

   Her türlü tarif olabilir. Resimli ve size ait olması yeterli olacaktır. İstediğimiz koşulları yerine getirdikten sonra tarifi bizlere instagram ya da facebook dan gönderebilirsiniz.

 2. Gizem dedi ki:

  Bana yolla sen bunu bence:) en çok yorum yapana hediye et?

BİR YORUM YAZ