Göbek Yağlarının Çıra Gibi Yakan Mucize : Tarçınlı Süt Tarifi

Tarifi Beğendiniz mi?
[Toplam: 5 Ortalama: 3.4]

Fazla kilolarınızdan, özellikle göbek çevresindeki yağlardan şikayet ediyorsanız ve ne yaparsanız yapın bir türlü zayıflayamıyorsanız belki de faydaları say say bitmeyen tarçınlı süte şans verme zamanınız gelmiştir.

Her ikisi de ayrı ayrı pek faydalı olan süt ve tarçın güçlerini birleştirdiğinde metabolizmanızın hızlı çalışmasını sağlıyor ve yağ yakımını hızlandırıyor. Öyle ki tarçınlı sütün ayda 4 kilo verdirdiği söyleniyor.

Tarçınlı Süt Malzemeleri:

  • 1 su bardağı az yağlı süt
  • 1 tatlı kaşığı tarçın

Tarçınlı Süt Hazırlanışı:

Önce sütü ısıtın. Süt ısındıktan sonra bir bardağa alın ve üzerine tarçını ekleyerek iyice karıştırın.

İkindide ara öğün olarak ve gece yatmadan önce bu karışımdan birer bardak için. Gece yatmadan önce içmeniz uyurken bile yağ yakmanızı sağlayabilir. Günde 2 kez içebileceğiniz tarçınlı sütü düzenli olarak tükettiğiniz takdirde ayda 4 kilo verebilir, özellikle karın ve bel çevresindeki fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.

Tabii tarçınlı sütün zayıflamaya katkıda bulunması için başka tatlı tüketmemeniz, meyve ve sebze ağırlıklı beslenmeniz ve özellikle akşam 8’den sonra hiçbir şey yememeniz gerekiyor.

Son ve önemli not: Her diyette olduğu gibi tarçınlı süt diyetini uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Özellikle laktoz intoleransı ya da süte veya tarçına karşı hassasiyeti olanlar aman diyelim, sağlık bu şakaya gelmez!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir